درباره ما

به نظر میرسد امروز بهترین شیوه برای شرکت در کلاسهای با کیفیت و مقرون به صرفه این است که علاقمندان به یک زمینه با آن دسته از دوستان خود که فکر میکنند از نظر معلومات به آنها نزدیک هستند یک گروه کوچک تشکیل دهند و سپس با مدرس خود تماس بگیرند تا شرایط اعضای گروه را بررسی کند. به برکت رواج پیدا کردن کلاسهای آنلاین این فرصت فراهم شده تا افراد از هرجای جهان بتوانند با یکدیگر کلاس مطلوب خود را با همکلاسی های ایده آل و مدرس ایده آل خود تشکیل دهند.

واقعیت دیگر این است که توسعه کلاسهای آنلاین سبب شده تا دست موسسات آموزشی، که سالیان طولانی صرفا به واسطه در اختیار داشتن قدرت، مکان آموزشی و سرمایه برای تبلیغات و [بوووق] و [بوووق] و [بوووق].در فرایند تشکیل کلاس های آموزشی بیشترین منفعت را کسب میکردند، روز به روز از واسطه گری در فرایند آموزش کوتاه تر شده تا این فرصت کم سابقه برای علاقمندان به علوم مختلف فراهم شود تا همه بتوانند با پرداخت هزینه هایی مشابه کلاسهای ۱۰ تا ۱۵ نفره موسسات یا کلاسهای ۳۰ تا ۵۰ نفره مدارس و حتی دانشگاه ها، از آموزش در کلاس های کوچک بهره مند شوند! کلاسی که شاید به مدرک منتهی نشود ولی به مراتب کوتاه تر وموثرتر است. کلاسی که در آن مدرس به این خاطر که از یک طرف مبلغ بسیار معقول تری نسبت به حالت تدریس در موسسه یا دانشگاه دریافت میکند، و از طرف دیگرکلاس و شرکت کنندگان کلاس را متعلق به خودش میداند، با خلاقیت، انگیزه و انرژی بسیار بیشتری تدریس میکند. معلم در چنین کلاسی میداند که مخاطبانش به اعتبار توانمندی او و معلوماتش به او مراجعه کرده اند نه به اعتبار نام موسسه آموزشی و دانشگاه (که معمولا اعتبار خود را مدیون مدرس های گذشته و حال خود است که عموما از شرایط شغلی خود رضایتی نداشته و ندارند). در چنین کلاسی مدرس به تبدیل کردن نام خود به یک برند و تبدیل کردن کلاسهای خود به بهترین گزینه برای مخاطبانش فکر میکند و در چنین کلاسی کسی مجبور به تحمل کردن کسی یا چیزی یا [بوووق] یا [بوووق] نیست.

شهریه های بالاتر هم برای ما و هم برای دانشجویان ما خوب است!

چرا؟

“زیرا اگر مبلغ مناسبی را برای کلاسهای با کیفیت خود دریافت کنیم، تمام تلاش خود را برای رسیدن به نتایج شگفت انگیز به کار خواهیم گرفت. احتمال فرسودگی ما کمتر است، بنابراین دانشجویان ما می توانند به ما تکیه کنند. احتمالاً در کار خود باقی می‌مانیم، در نتیجه دانشجویان ما می‌توانند از ما برای کلاسهای جدید خود استفاده کنند، بدون اینکه مجبور باشند هر چند ماه یکبار استاد جدیدی را پیدا کنند. در این حالت ما نیازی به پذیرش تعداد زیادی دانشجو نداریم، پس می توانیم زمان بیشتری را به کلاسها و دانشجویان خود اختصاص دهیم و دانشجویان دیگری را که افراد موفقی هستند جذب خواهیم کرد و یک رابطه همزیستی ایجاد می کنیم که هر دو میتوانیم از آن بیاموزیم!

بر این باور هستیم که مساله امروز ایران ما پرداختن هزینه انجام امور نیست، مساله اطمینان داشتن از کیفیت خدماتی است که اعتماد، سرمایه و مهمتر از همه زمان خود را صرف آن می‌کنیم. هدف ما این است که بهترین کلاس های آموزش زبان انگلیسی و ترجمه را به صورت حضوری در شهر اصفهان و به شکل غیرحضوری در دسترس ایرانیان سراسر جهان قرار دهیم.

کلیه دوره های تکست داک توسط دکتر صالح دلفروز،

دکترای ترجمه، مترجم رسمی زبان انگلیسی و استاد مدعو گروه زبان انگلیسی دانشگاه اصفهان

تدریس میشود.

مقطع تحصیلی رشتـه معدل کل دانشگاه
دکتری ترجمه ۱۸٫۵۳ دانشگاه اصفهان
کارشناسی  ارشد مترجمی زبان انگلیسی ۱۷٫۶۷ دانشگاه اصفهان
کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ۱۶٫۸۹ دانشگاه سیستان و بلوچستان

سوابق تدریس

محل تدریس دروس تدریس شده
۱ دانشگاه اصفهان ٫ ۱    بررسی آثار ترجمه شده
۲٫     ترجمه متون اقتصادی
۳٫     ترجمه متون مطبوعاتی
۴٫     خواندن و درک مفاهیم
۵٫     ترجمه نوار و فیلم
۶٫     ترجمه ۱ و ۲
۲ دانشگاه کاشان ۱٫     اصول و روش ترجمه
۲٫     واژه شناسی
۳٫     ترجمه پیشرفته
۴٫     بررسی آثار ترجمه شده ۱
۵٫     بررسی آثار ترجمه شده ۲
۶٫     ترجمه متون ساده
۷٫     مبانی نظری ترجمه
۸٫     ترجمه نوار و فیلم
۹٫     ترجمه متون مطبوعاتی
۳ موسسه آموزش عالی امین ۱٫     اصول و روش ترجمه
۲٫     بررسی آثار ترجمه شده
۳٫     ترجمه متون ساده
۴٫     مبانی نظری ترجمه
۵٫     ترجمه پیشرفته
۶٫     ترجمه متون مطبوعاتی
۷٫     روش تحقیق
۴ موسسه زبانهای خارجی فردای بهتر دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه تا TOEFL و IELTS
۵ موسسه علوم و فنون کیش دوره آمادگی IELTS
۶ موسسه آموزش عالی سنایی ۱٫     بررسی آثار ترجمه شده (۱)
۲٫     بررسی آثار ترجمه شده (۲)
۳٫     اصول و روش ترجمه
۴٫     واژه شناسی
۵٫     ترجمه متون اقتصادی
۶٫     ترجمه متون ساده
۷٫    مبانی نظری ترجمه
۸٫     ترجمه پیشرفته (۱)
۹٫     ترجمه متون عمومی
۱۰٫ پروژه کارورزی کاردانی مترجمی انگلیسی
۷ موسسه آموزش عالی دانش پژوهان دوره آموزش زبان انگلیسی از پایه تا TOEFL و IELTS