خودآموز صوتی کتاب (Active Skills for Reading 1 (100%

ثبت نام برای دریافت فایل آموزش

درباره نویسنده
نیل جی اندرسون استاد علوم انسانی و زبان انگلیسی در دانشگاه بریگهام یانگ ، پروو ، یوتا ، ایالات متحده است. وی همچنین به عنوان هماهنگ کننده مرکز زبان انگلیسی فعالیت می کند. پروفسور اندرسون در بیش از ۲۰ کشور جهان مقاله و کارگاه تدریس و ارائه کرده است. علایق تحقیقاتی وی شامل رهبری ELT ، خواندن زبان دوم و استراتژی های یادگیری زبان است. او نویسنده متن آموزش معلم در مجموعه Teacher Source با عنوان کاوش در خواندن زبان دوم: مسائل و استراتژی ها (۱۹۹۹ ، هایل Cengage) و یک سری کتاب خواندن EFL مهارت های فعال برای خواندن (۲۰۰۷/۲۰۰۸ Heinle Cengage) است. او همچنین نویسنده کتاب ELT Advantage: Reading on-line development professional (2006 ، Heinle Cengage) است. طی سالهای ۲۰۰۲-۲۰۰۳ وی یک محقق فولبرایت بود که در کاستاریکا تحقیق و تدریس می کرد. پروفسور اندرسون به عنوان رئیس انجمن بین المللی معلمان انگلیسی به سخنرانان سایر زبانها ، شرکت ۲۰۰۱-۲۰۰۲ خدمت کرد. او همچنین به عنوان رئیس هیئت امنای بنیاد تحقیقات بین المللی برای آموزش زبان انگلیسی ۲۰۰۴-۲۰۰۶ خدمت کرد.

 

درباره کتاب

مجموعه کتابهای ACTIVE Skills for Reading برای آموزش مهارت های درک مطلب و واژگان از متنهای غیر داستانی که به صورت موضوعی سازمان یافته اند استفاده می کند. این مجموعه ابتکاری که توسط متخصص خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی آقای Neil J. Anderson نوشته شده است ، از یک روش خواندن فعال به زبان آموزان کمک میکند تا به شکلی با اطمینان تر ، مستقل تر و فعال تر دامنه لغات خود را گسترش داده و در خواندن متون انگلیسی بسیار موفق تر عمل کنند.

این کتاب با دوازده درس موضوعی با محتوایی به روز با در بر داشتن فعالیت های پیش از خواندن ، فعالیت های توسعه واژگان ، فرصت های تفکر انتقادی ، خواندن متون در زمان مشخص مهارت خواندن روان را به دقت توسعه می دهند.
چهار بخش مروی این کتاب با عنوان “روان خواندن” بر توسعه سرعت و تسلط در خواندن متمرکز است
این کتاب شامل متن های متنوع و به روز میباشد که از مقالات روزنامه ها ، وب سایت ها ، وبلاگ ها ، ژورنال ها ، نامه ها و موارد دیگر انتخاب شده اند.
تمرکز بر تفکر انتقادی ، زبان آموزان را تشویق می کند که از درک مطلب فراتر رفته و به تجزیه و تحلیل هر متن و کشف هدف نویسنده از متن بپردازند.
دانش آموزان با خواندن متن ها، نمودارها و مصاحبه ها و با تمرین مهارتهایی مانند اسکن کردن متن، پیش بینی و جستجوی ایده اصلی متن، علاوه بر تقویت دانش لغات توانایی خود را در درک روان متون انگلیسی افزایش می دهند و میتوانند با اطمینان و تسلط بسیار بالا در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی از جمله IELTS (آیلتس) و TOEFL (تافل) و GRE همچنین آزمونهای داخلی زبان انگلیسی مانند TOLIMO و MCHE و MHLE شرکت کنند.

 

درباره خودآموز صوتی کتاب Active Skills for Reading 1

مجموعه کتاب های Active Skills for Reading که از بهترین کتاب های آموزش خواندن و درک مطلب و تقویت دامنه لغات در زبان انگلیسی میباشند از ۱۲ درس تشکیل شده اند. هر فصل دارای دو متن است. برای سهولت در انتخاب شما جلسات آموزش غیرحضوری این کتاب به صورت بسته های درس به درس ارائه شده است. هر بسته حاوی فایل PDF متن های هر درس به همراه فایل های صوتی تدریس آن ها میباشد.

توجه داشته باشید که هر یک از این کتاب ها در کلاس های حضوری طی حداقل ۲۵ جلسه تدریس میشوند که بخش عمده ای از هر یک از جلسات به یادداشت برداشتن زبان آموزان و تکرار مطالب توسط استاد اختصاص پیدا میکند. شما با گوش دادن به این فایل های آموزشی میتوانید در صورت لزوم پخش فایل را متوقف کرده و یادداشت بردارید یا اینکه با آرامش کامل چند بار توضیحات استاد را برای خود تکرار کنید.

اگر برای شما شرکت در کلاس های حضوری به هر دلیلی مقدور نیست با تهیه این بسته های آموزشی علاوه بر صرفه جویی در زمان خود میتوانید با هزینه ای بسیار پایین تر، از کلاسهایی با کیفیت که توسط یک استاد دانشگاه متخصص تدریس شده اند بهره مند گردید.

توصیه ما گوش دادن چندین و چندباره فایل های صوتی هر درس در تلفن همراه یا خودرو است. به مرور و با تکرار به تدریج و بدون زحمت فراوان تمام کلمات هر درس و ساختارهای گرامری آن ها را در ذهن خود نهادینه میکنید. استفاده از فایل متن میتواند به تمرکز بیشتر شما کمک کند ولی با توجه نحوه ارائه مطالب ضرورتی برای مشاهده متن هنگام استفاده از آموزشها وجود ندارد.

ثبت نام برای دریافت فایل آموزش

 


نمونه تدریس این کتاب

پخش رایگان درس سوم

آموزش متن اول

آموزش متن دوم

 

9 نظر برای “خودآموز صوتی کتاب (Active Skills for Reading 1 (100%

  1. سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر دلفروز.
    تدریس نکته سنج و دقیق شما بسیییییار تحسین برانگیز است ، مضاف بر اینکه سخاوتنمدی شما بسیار شایسته احترام و تشکر.
    پایدار و سربلند باشید

  2. فایل خریداری کردم ولی لینک باز نمیشه مبشه لطفا راهنمایی بفرمایید به خاطر شرایط اینترنت مجبورم اینجا درخواستم بنویسم
    سپاسگذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *