Active 3

آموزش آنلاین Active Skills for Reading 3

مجموعه کتابهای ACTIVE Skills for Reading برای آموزش مهارت های درک مطلب و واژگان از متنهای غیر داستانی که به صورت موضوعی سازمان یافته اند استفاده می کند. این مجموعه ابتکاری که توسط متخصص خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی آقای Neil J. Anderson نوشته شده است ، از یک روش خواندن فعال به زبان آموزان کمک میکند تا به شکلی با اطمینان تر ، مستقل تر و فعال تر دامنه لغات خود را گسترش داده و در خواندن متون انگلیسی بسیار موفق تر عمل کنند.

این کتاب با دوازده درس موضوعی با محتوایی به روز با در بر داشتن فعالیت های پیش از خواندن ، فعالیت های توسعه واژگان ، فرصت های تفکر انتقادی ، خواندن متون در زمان مشخص مهارت خواندن روان را به دقت توسعه می دهند.
چهار بخش مروی این کتاب با عنوان “روان خواندن” بر توسعه سرعت و تسلط در خواندن متمرکز است
این کتاب شامل متن های متنوع و به روز میباشد که از مقالات روزنامه ها ، وب سایت ها ، وبلاگ ها ، ژورنال ها ، نامه ها و موارد دیگر انتخاب شده اند.
تمرکز بر تفکر انتقادی ، زبان آموزان را تشویق می کند که از درک مطلب فراتر رفته و به تجزیه و تحلیل هر متن و کشف هدف نویسنده از متن بپردازند.
دانش آموزان با خواندن متن ها، نمودارها و مصاحبه ها و با تمرین مهارتهایی مانند اسکن کردن متن، پیش بینی و جستجوی ایده اصلی متن، علاوه بر تقویت دانش لغات توانایی خود را در درک روان متون انگلیسی افزایش می دهند و میتوانند با اطمینان و تسلط بسیار بالا در آزمون های بین المللی زبان انگلیسی از جمله IELTS (آیلتس) و TOEFL (تافل) و GRE همچنین آزمونهای داخلی زبان انگلیسی مانند TOLIMO و MCHE و MHLE شرکت کنند.

تا قبل از آماده شدن بسته، آموزش این کتاب به صورت آنلاین توسط دکتر دلفروز انجام میشود.
هزینه هر جلسه آموزش آنلاین ۲۷۰,۰۰۰ تومان میباشد.
 در حال آماده سازی بسته آموزش این کتاب هستیم. لطقا منتظر باشید.

8 نظر برای “آموزش آنلاین Active Skills for Reading 3

    1. سلام. ممنون از اینکه نظرتون رو اعلام کردید.
      اگر به فایل هایی که به عنوان نمونه در سایت گذاشتیم گوش بدید متوجه خواهید شد که در این آموزشها فقط به ترجمه متن ها اکتفا نشده. آنچه مهمتر از ترجمه متن هاست تحلیل ساختارها و گرامرهای هر درس هست. هدف اصلی این دوره ها این هست که شما ترجمه کردن رو یاد بگیرید تا بتوانید بعد از این دوره کتابها و متن های دیگه رو خودتون ترجمه کنید. خوندن ترجمه های موجود در بازار صرفا ماهی رو در اختیار شما قرار میده نه روش ماهیگری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *