خودآموز صوتی کتاب (Active Skills for Reading Intro (100%

 

درباره خودآموز صوتی کتاب Active Skills for Reading Intro

مجموعه کتاب های Active Skills for Reading که از بهترین کتاب های آموزش خواندن و درک مطلب و تقویت دامنه لغات در زبان انگلیسی میباشند از ۱۲ درس تشکیل شده اند. هر فصل دارای دو متن است. برای سهولت در انتخاب شما جلسات آموزش غیرحضوری این کتاب به صورت بسته های درس به درس ارائه شده است. هر بسته حاوی فایل PDF متن های هر درس به همراه فایل های صوتی تدریس آن ها میباشد.

توجه داشته باشید که هر یک از این کتاب ها در کلاس های حضوری طی حداقل ۲۵ جلسه تدریس میشوند که بخش عمده ای از هر یک از جلسات به یادداشت برداشتن زبان آموزان و تکرار مطالب توسط استاد اختصاص پیدا میکند. شما با گوش دادن به این فایل های آموزشی میتوانید در صورت لزوم پخش فایل را متوقف کرده و یادداشت بردارید یا اینکه با آرامش کامل چند بار توضیحات استاد را برای خود تکرار کنید.

اگر برای شما شرکت در کلاس های حضوری به هر دلیلی مقدور نیست با تهیه این بسته های آموزشی علاوه بر صرفه جویی در زمان خود میتوانید با هزینه ای بسیار پایین تر، از کلاسهایی با کیفیت که توسط یک استاد دانشگاه متخصص تدریس شده اند بهره مند گردید.

توصیه ما گوش دادن چندین و چندباره فایل های صوتی هر درس در تلفن همراه یا خودرو است. به مرور و با تکرار به تدریج و بدون زحمت فراوان تمام کلمات هر درس و ساختارهای گرامری آن ها را در ذهن خود نهادینه میکنید. استفاده از فایل متن میتواند به تمرکز بیشتر شما کمک کند ولی با توجه نحوه ارائه مطالب ضرورتی برای مشاهده متن هنگام استفاده از آموزشها وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *